KONST / Litografier / Färglitografi 13227050
nr 1322 7050
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943). Signerad, numrerad 36/275, , oramat löst blad, bladets mått: 59x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:25:50
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen